zakup mieszkania
kompleksowa obsługa

Nasza firma pomoże w poszukiwaniach

Nawet jeśli początkowo jesteśmy pełni nadziei i zapału w samodzielnym szukaniu nieruchomości lub zamieszczaniu informacji o niej, obszerność oferty i liczba portali, na których można znaleźć ogłoszenia, zazwyczaj szybko nas przerasta. Jeśli dodamy do tego konieczność odpowiadania na telefony lub maile dotyczące naszej oferty – szybko okazuje się, że musimy poświęcić temu cały swój czas. 

Dużo bardziej komfortowe jest zlecenie całej pracy naszym agentom którzy doskonale znają rynek sprzedaży i kupna nieruchomości, wiedzą, gdzie rzeczywiście warto szukać i zamieszczać ogłoszenia, a także mają dostęp do dodatkowych baz danych i kontaktów wypracowanych przez lata doświadczeń. To właśnie te ostatnie są największym atutem dobrego biura nieruchomości.

Korzystanie z naszych usług jest także dużo bezpieczniejsze i gwarantuje pewność dokonania transakcji zgodnej z przepisami prawnymi.

Podczas współpracy osoba szukająca mieszkania najpierw określa swoje preferencje i wymagania. Im lepiej są one sprecyzowane tym rzetelniej i łatwiej przebiega cały proces. Następnie na ich podstawie pośrednik znajduje wszystkie propozycje dostępne na rynku, spełniające kryteria podane przez klienta. Istnieje również możliwość wyszukiwania nieruchomości na zlecenie, pośrednik szuka wtedy nieruchomości, której parametry określi klient. Nie musimy wówczas zajmować się poszukiwaniami na dziesiątkach stron i weryfikować każdej oferty. 

Duże znaczenie ma również bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji, które BIT Nieruchomości gwarantuje sprzedającemu. Ma on pewność, że nie trafi do niego przypadkowa osoba z ulicy, ale osoba już wcześniej zweryfikowana w biurze nieruchomości – spisana z dowodu osobistego. Właściciele nieruchomości często mają nieuregulowane kwestie prawne związane z własnością.

bezpieczny zakup mieszkania

Pośrednik sporządza również umowę przedwstępną jeżeli zajdzie taka konieczność. Niejednokrotnie zakup nieruchomości jest kredytowany i taka umowa jest wymagana. Umowa przedwstępna jest również jedynym skutecznym sposobem zarezerwowania nieruchomości. Jeśli nie jesteśmy jeszcze gotowi do aktu notarialnego przeniesienia własności. Jeśli mamy do spełnienia jeszcze jakieś formalności. Najlepszym sposobem jest podpisanie takiej umowy i wpłacenie zadatku (nie mylić z zaliczką). Nasze biuro przygotuje rzeczowy draft umowy tak, aby każda ze stron była zabezpieczona.

jakie dokumenty

Skompletujemy również wszelkie dokumenty do umowy warunkowej bądź przenoszącej własność, co zdecydowanie skróci czas oczekiwania na sporządzenie umowy notarialnej. Sprzedający oszczędza zarówno czas, jak i koszty, ponadto może zlecić oględziny nieruchomości oddając do niej klucze, jak również zlecając negocjacje ceny pośrednikowi. Tym sposobem osoba sprzedająca często przyjeżdża tylko na czas zawarcia wcześniej przygotowanej umowy notarialnej.

Podsumowując, współpraca z biurem BIT Nieruchomości daje Państwu gwarancję rzetelnej i kompleksowej usługi pośrednictwa kupna lub sprzedaży nieruchomości.