Nowoczesne technologie

Na rynek pośrednictwa nieruchomości śmiało wkraczają nowoczesne technologie. Ich zadaniem jest ciekawie i jak najbardziej wiernie przedstawić ofertę, a tym samym zainteresować klienta.

  • Profesjonalne sesje zdjęciowe i wirtualne spacery.

Klasyczne zdjęcia, często wykonywane nieudolnie i chaotycznie, zdecydowanie już nie wystarczą. Nasza firma jest świadoma silnej konkurencji na rynku i odważnie decydują się stawiać nie tylko na wysoką jakość zdjęć wykonując profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości ale także na ciekawe jej zaprezentowanie, wykorzystując multimedialne i wirtualne prezentacje.

Multimedialne prezentacje ofert sprzedaży, choć nie są jeszcze powszechnie stosowane, mają już przekonującego następcę – wirtualne spacery. To interaktywne rozwiązanie doskonale sprawdza się w dzisiejszym zabieganym świecie. Nie spotykając się z pośrednikiem, klient za pośrednictwem naszej strony internetowej, zwiedza interesującą go nieruchomość od środka, niemal jakby znajdował się na miejscu. Wykorzystując wirtualny spacer, pośrednik nieruchomości jest w stanie w pełni pokazać nieruchomość, a klient może dokładnie ją obejrzeć. Nie zastąpi to realnej prezentacji nieruchomości, ale z pewnością pomoże wyszukującemu wyselekcjonować najciekawsze oferty. Wirtualne spacery dostępne są na naszej stronie internetowej przy wybranych ofertach.

wirtualne spacery
Nasze nieruchomości prezentujemy z szerszej perspektywy. Dzięki zdjęciom z lotu ptaka w technologii 4K każdy klient ma możliwość obejrzenia całej okolicy. Prezentowane działki widać jak na dłoni. To bardzo uatrakcyjnia ofertę i przyciąga uwagę potencjalnych nabywców. Ci z kolei doskonale mogą zorientować się w otoczeniu. Usługa dokumentacji zdjęciowej nieruchomości z lotu ptaka dostępna jest za darmo dla naszych klientów przy zawieraniu umowy na wyłączność.
jezioro Drawskie