Marta Kurpisz kierownik oddzialu w walczu

Marta Piechocka – BIT Nieruchomości – kier. oddziału w Wałczu. Ukończyłam z tytułem magistra Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Moją pasją jest rynek nieruchomości a przede wszystkim mieszkaniowy. Ukończyłam kurs fotografii cyfrowej dzięki czemu przy wykonywaniu dokumentacji zdjęciowej mogę oddać w pełni unikalny charakter nieruchomości. Każdego dnia podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe aby sprostać ciągle rosnącemu zapotrzebowaniu rynku.

 

        Moje mocne strony

  • Cechuje mnie kreatywność oraz ogromne zaangażowanie w to co robię. Wychodzę z założenia, że jeśli mam coś zrobić to musi to być zrobione dobrze i profesjonalnie. W kontaktach z moimi klientami kładę nacisk przede wszystkim na wysłuchanie ich oczekiwań, co z pewnością przekłada się bezpośrednio na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Lubię realizować się w dużych projektach takich jak sprzedaż domów oraz obiektów inwestycyjnych, które jeszcze bardziej pozwalają mi wykorzystać swój pełny potencjał.
  • Zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uważam że miarą sukcesu każdego z nas jest przede wszystkim pełne zaangażowanie w to co się robi jak również kierowanie się swoją “największą ekscytacją”, którą w moim przypadku jest właśnie pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

 

        DOŚWIADCZENIE

  • Na swoim koncie mam setki udanych transakcji oraz długą listę zadowolonych Klientów. Oferuję kompleksową obsługę w procesie kupna/sprzedaży. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego jak ważnym momentem dla każdego z nas jest moment sprzedaży lub kupna nieruchomości, ponieważ często taką transakcję przeprowadzamy pierwszy raz. Jestem przekonana że dzięki mojemu doświadczeniu przeprowadzę Państwa przez cały proces sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

 

       INFORMACJE DODATKOWE

  • Godziny pracy: od pon do pt 8-16
  • W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość spotkania się z klientami również w weekend po uprzednim ustaleniu godziny.
  • Gorąco zapraszam do kontaktu oraz do naszego oddziału w Wałczu.

 

Zapraszamy Państwa do jednego z oddziałów naszego biura:

Złocieniec  78-520,   ul. I Dywizji Wojska Polskiego 3/1

Wałcz           78-600,    ul. Kilińszczakow 38

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Marta Piechocka – BIT Nieruchomości – kier. oddziału w Wałczu