Arkadiusz Żych właściciel biura BIT Nieruchomości

Arkadiusz Żych BIT Nieruchomości

  • Jestem właścicielem biura BIT Nieruchomości.Posiadam tytuł magistra jako absolwent Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Rynkiem nieruchomości pasjonuję się od bardzo dawna. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego, że mogę zajmować się tym co kocham i co bez wątpienia sprawia mi tak wielką przyjemność.
  • Moją specjalizacją są duże gospodarstwa rolne oraz prestiżowe posiadłości. Takie projekty z pewnością dają mi możliwość w pełni wykorzystania swojego potencjału. Ze względu na specyfikę regionu – Drawskiego Parku Krajobrazowego – szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się nieruchomości nad jeziorami w otoczeniu lasów. Cały teren Pojezierza Drawskiego każdego dnia zachwyca mnie swoim pięknem i unikalnością oraz imponuje czystością flory i fauny. Bardzo cieszy mnie możliwość  sprzedaży nieruchomości w tak unikalnych i niewątpliwie pięknych lokalizacjach. To daje mi dodatkową motywację i chęć do działania.

DOŚWIADCZENIE

  • Współpracuję z dziesiątkami biur nieruchomości w kraju. Utrzymuję również bezpośrednie relacje biznesowe z wieloma wpływowymi inwestorami, deweloperami oraz przedsiębiorcami z całej Polski. Dzięki temu mam możliwość oferowania swoich towarów i usług w bardzo szerokim zakresie, co z pewnością często przekłada się na dużą skuteczność transakcyjną.
  • Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem przede wszystkim w praktyce. Umiem dostosować się do każdej sytuacji i zwracam szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego klienta. Niewątpliwie rynek nieruchomości jest wymagający i bardzo dynamiczny. Śledzenie jego aspektów każdego dnia pomaga mi być na bieżąco. Znajomość obowiązujących przepisów prawa, popartych praktyką zawodową, istotnie przekłada się na bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych za moim pośrednictwem. Każdego dnia poszerzam grono zadowolony ze współpracy z naszym biurem klientów.

PASJA

  • W swojej pracy przede wszystkim kładę nacisk na innowacyjność. Jestem fascynatem nowych technologi i każdego dnia staram się wykorzystywać je w procesie pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Dzięki temu na naszej stronie internetowej możecie Państwo oglądać efekty tych działań. Zdjęcia 4K z lotu ptaka wykonywane nowoczesnym quadkopterem, prezentacje 360 stopni oraz filmy z nieruchomości bardzo pomagają naszym klientom w dokładniejszym zorientowaniu przestrzennym. W przypadku nieruchomości gruntowych czy lokalowych ma to bez wątpienia ogromne znaczenie. W planach mam wdrożenie nowych fascynujących technologi które będą Państwu udostępnione wkrótce…
  • Na swoim koncie posiadam setki udanych transakcji! Nie mam jednak zamiaru na tym poprzestać ;)

 

Zapraszam Państwa do jednego z oddziałów naszego biura:

Złocieniec  78-520   ul. I Dywizji Wojska Polskiego 3/1

Wałcz         78-600   ul. Kilińszczaków 38

 

Pozdrawiam serdecznie

Arkadiusz Żych
właściciel Firmy BIT Nieruchomości w Złocieńcu