BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
 
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA
OFERTA MIESIĄCA
OFERTY SPRZEDAŻY
GRUNTY
DOMY
GOSPODARSTWA
OBIEKTY, LOKALE
MIESZKANIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ
ZGŁOŚ OFERTĘ
FORMULARZE DO POBRANIA
LINKI
INFORMACJE
O FIRMIE
KONTAKT
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
cena od: do: typ: kategoria: nr oferty:
woj.: gm.: miejscowość:
34/3771/ODS kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: na wsi
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Stare Worowo
Powierzchnia: 130 m2
Powierzchnia działki: 329 m2 / 0,0329 ha
Cena: 106 000 PLN = 25 545 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, gmina Złocieniec. Dom wolno stojący położony przy drodze asfaltowej. Składa się z 4 pokoi. kuchni, łazienki, 2 przedpokoi i strychu. W pokojach na podłogach deski, ściany otynkowane i pomalowane. Wszystkie okna wymienione na plastikowe. Całość wymaga gruntownego remontu. Do nieruchomości przynależy udział w częściach wspólnych działki i stojącego na niej budynku gospodarczego. W miejscowości znajduje się sklep i kościół. Do Jeziora Drawskiego 5 km a do Jeziora Siecino 3,5 km.

Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego. 34/3771/ODS
BIT/2015/1431 Dom z widokiem na jezioro kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: nad jeziorem
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Czaplinek
Powierzchnia: 117,7
Powierzchnia działki: 502
Cena: 350 000 PLN = 84 347 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Dom wolnostojący z 1997roku o powierzchni 136,7m2 z widokiem na Jezioro Drawskie, zlokalizowany w miejscowości Czaplinek, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek stoi na działce o powierzchni 502m2. W jego skład wchodzą: obszerny salon z wyjściem na duży taras oraz ogród, jadalnia, dwie sypialnie (piętro), kuchnia, łazienka z prysznicem, umywalką i WC (na piętrze) oraz oddzielne WC z umywalką (na parterze), piwnica i przedpokój. Mieszkanie z antresolą. Z jednej z sypialni rozciąga się wspaniały widok na jezioro Drawskie. W jednym z pomieszczeń piwnicznych znajduje się sauna sucha, w drugim jacuzzi. W salonie i sypialniach na podłogach panele drewniane, w przedpokoju, kuchni i łazienkach terakota. Oddzielna, jasna kuchnia z wyposażeniem. W budynku znajduje się garaż na jeden samochód. Dach pokryty blacho-dachówką w dobrym stanie. Wszystkie okna nowe PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.
BIT/2015/1401 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: na wsi, wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Wierzchowo, Garbowo
Powierzchnia: 58 m2
Powierzchnia działki: 1962 m2 / 0.1962 ha.
Cena: 89 000 PLN = 21 448 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Garbowo, Wierzchowo,Pojezierze Drawskie. Dom wolno stojący położony w małej miejscowości w gminie Wierzchowo. Budynek mieszkalny wymaga kapitalnego remontu. Dach pokryty eternitem. Okna wymienione na plastikowe. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze wylewka betonowa. Kotłownia w pomieszczeniu na parterze z piecem c.o. Piwnica pod częścią budynku. Strych z możliwością adaptacji na mieszkalny. Na działce znajduje się stodoła i budynek gospodarczy do kapitalnego remontu.

Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego. 32/37771/ODS
BIT/2014/1389 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: GRUNT , DOM
kategoria: nad jeziorem
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Wyspa Bielawa
Powierzchnia: 140000
Powierzchnia działki: 11103 m2 / 1,1103 ha
Cena: 1 200 000 PLN = 289 191 €
Pojezierze Drawskie, gmina Czaplinek. Nieruchomość składająca się z 3 działek. Siedlisko na Wyspie Bielawa i działka nad Jeziorem Drawskim ze 100-metrową linią brzegową. Działka na wyspie ma około 5 200 m2. W skład nieruchomości wchodzą: dom mieszkalny o powierzchni około 140 m2, obora i stodoła. Zabudowania przedwojenne z czerwonej cegły, dachy kryte dachówka, budynki gospodarcze wymagają remontu. Niezabudowana działka na lądzie ma 5 700 m2 i jest częściowo zalesiona. Przeznaczona jest na usługi turystyczne i posiada wszelkie media. Wyspa Bielawa o powierzchni 80 ha jest największą z 14 wysp Jeziora Drawskiego i stanowi rezerwat przyrody Drawskiego Parku Krajobrazowego. Idealne miejsce na rezydencję dla osób lubiących spokój i naturę w pełnym tego słowa znaczeniu.

Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego. 30/3771/OGS
BIT/2014/1376 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM , GOSPODARSTWO
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno, Kąkolewice
Powierzchnia: 178 m2
Powierzchnia działki: 47000 m2 / 4,70 ha
Cena: 310 000 PLN = 74 707 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Gmina Węgorzyno. Powiat Łobeski. Bardzo ładny duży budynek mieszkalny. Składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i dwóch korytarzy. podłogi w pomieszczeniach: panele, deski i terakota. Instalacje: elektryczna, wodno-kanalicacyjna, c.o oraz szambo szczelne. Poddasz z możliwością adaptacji na mieszkalne. Wszystkie okna na parterze wymienione na plastikowe. Drzwi wejściowe drewniane. Dach dwuspadowy kryty łupkiem i częściowo blachą. Elewacja tynk nakrapiany, ozdobne bonie i płaskorzeźby. Budynek gospodarczy murowany pełniący funkcję garażu dla maszyn rolniczych w stanie ogólnym dobrym. Budynek inwentarski stan techniczny ogólnie średni.
Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego. 28/37771/ODS
BIT/2014/1371 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: bliźniak
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Złocieniec
Powierzchnia: 55,25 m2
Powierzchnia działki: 1259 m2 / 0,1259 ha
Cena: 95 000 PLN = 22 894 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie. Dom w zabudowie bliźniaczej położony na obrzeżach miejscowości Złocieniec. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarki i przedpokoju. W pomieszczeniach na podłogach deski wyłożone lenteksem. W łazience na podłodze wylewka betonowa przykryta wykładziną, ściany do połowy pomalowane lamperią. Ściany w pokojach otynkowane i pomalowane. Instalacje elektryczna, wodna i kanalizacyjna. Do nieruchomości przynależy drewniany budynek gospodarczy. Dojazd drogą utwardzoną.
Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego. 27/37771/ODS
BIT/2014/1369 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM , MIESZKANIA
kategoria: połowa domu
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Złocieniec
Powierzchnia: 176,4
Cena: 410 000 PLN = 98 807 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Złocieniec. Pół Domu. Mieszkanie na parterze w kamienicy przedwojennej. Lokal składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, i spiżarki. Wszystkie okna w mieszkaniu wymienione na PCV, Drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe. Podłogi w pomieszczeniach wyłożone terakotą i panelami. Podłogi w kuchni, łazience przedpokoju podgrzewane. Ogrzewanie gazowe. Do lokalu przynależy piwnica oraz udział w budynku gospodarczym. Przez miejscowość przepływa Rzeka Drawa , piękny Szlak kajakowy im. ks. Kardynała Karola Wojtyły. Opis nieruchomości przekazany przez zamawiającego. Nr oferty w Asari: 11/3771/OMS
BIT/2014-1368 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: w centrum wsi
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Trzciniec
Powierzchnia: 100
Powierzchnia działki: 7600
Cena: 175 000 PLN = 42 173 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Trzciniec, Pojezierze Drawskie. Dom wolno stojący składający się z 4 pokoi, salonu, łazienki, 2 wc, kotłowni, spiżarki oraz przedpokoju i ganku. W salonie i w pokojach podłogi drewniane i panele. Wszystkie ściany ocieplone. Na ścianach płyty kartonowo gipsowe. W łazience i w wc na podłodze, terakota na ścianach glazura. wszystkie okna drewniane. W przybudówce znajduje się piec centralnego ogrzewania oraz spiżarka. Dach dwuspadowy pokryty dachówką. Dom Budowany metodą tradycyjną. Do nieruchomości przynależą 3 garaże i część budynku gospodarczego o pow około 500 m2, oraz działka gruntu o pow. 0,72 ha. Nieruchomość położona w zwartej zabudowie wiejskiej w odległości około 400 m od jeziora i 7 km od centrum miejscowości gminnej Czaplinek, oraz w odległości 1 km od trasy Kołobrzeg-Piła. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego. Nr. w Asari 25/3771/ODS
BIT/2014/1363 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Ostrowice, Szczycienko
Powierzchnia: 70
Powierzchnia działki: 8200
Cena: 160 000 PLN = 38 558 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Dom mieszkalny na Pojezierze Drawskie o pow. 70 m2 zlokalizowany w miejscowości Szczycienko oddalone 4 km. od gminy Ostrowice. W skład nieruchomości wchodzą dwa budynki gospodarcze o łącznej pow. 250 m2 . Budynek mieszkalny jednorodzinny (parter poddasze podpiwniczony z dachem dwuspadowym .Usytuowany na działce 8200 m2. Na parterze kuchnia, łazienka z prysznicem oraz dwa pokoje i przedpokój. Na pietrze jeden pokój do rematu. Wszystkie okna nowe plastikowe ,na podłogach panele oraz terakota w łazience i przedpokoju. Ogrzewanie i ciepła woda z CO. Budynki gospodarcze w dobrym stanie .W jednym z nich znajduje kuchnia letnia , budynek można zaadoptować na mieszkalny.Na działce znajduje się zarybiony staw o pow. 200m2 . Nieruchomość położona 4 km  od  Jeziora Siecino. Cicha i spokojna okolica .

Dane do opisu nieruchomości podane są przez zamawiającego .24/377/ODS
23/3771/ODS kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: GRUNT , DOM
kategoria: w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Ostrowice, Siecino
Powierzchnia: 50 m2
Powierzchnia działki: 2765 m2 / 0,2765 ha
Cena: 159 000 PLN = 38 317 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
OKAZJA!!! MOŻLIWA DUŻA OBNIŻKA CENOWA!!! DOM BLISKO JEZIORA !!!

Pojezierze Drawskie, Siecino, gmina Ostrowice. Działka gruntu o pow. 25 m x 120 m pod zabudowę jednorodzinną, ogrodzona siatką. Na działce stoi domek letniskowy o pow. 50 m2, murowany z bloczków i ocieplany styropianem. Media: instalacja elektryczna (siła), wodociągowa, kanalizacyjna, oraz telewizyjna. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą i natryskiem oraz sypialni o pow. 20 m2 na piętrze. Na piętro wejście po schodach opuszczanych. Ogrzewanie - kominek na parterze opalany węglem lub drewnem oraz grzejniki elektryczne, konwektorowe na parterze i piętrze. Do sprzedaży domek z całym wyposażeniem: meble kuchenne, meble pokojowe, lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa. Wokół działki posadzono żywopłot z buka i grabu około 2000 sadzonek. Na działce znajduję się młody sad z 20-ma drzewkami owocowymi oraz drzewka świerka i sosny. Przed domkiem wbudowana zadaszony taras drewniany o pow. 40 m2 oraz murowane miejsce na ognisko. Na posesji znajduje się blaszany garaż 3 x 7,5 m. W odległości 200 m od nieruchomości znajduje się duże i piękne Jezioro Siecino.

Opis nieruchomości przekazany przez zamawiającego. 23/3771/ODS
BIT/2014/1349 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: na wsi
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Ostrowice, Śmidzięcino
Powierzchnia: 166
Powierzchnia działki: 11300 m2 / 1,13 ha
Cena: 330 000 PLN = 79 527 €
SPRZEDANE
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Śmidzięcino, gmina Ostrowice. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, salonu i piwnicy. 3 Pokoje o powierzchni 15 m2 każdy, jeden pokój na poddaszu o pow.12 m2. Salon o pow. 37,5 m2. Kuchnia o pow.16 m2, łazienka 7,5 m2. Korytarz o długości 8 m. Wiek domu około 120 lat, Więźba dachowa była wymieniana. Belki są zdrowe. Dach obłożony dachówką. Dachówki oryginalne były oczyszczone i na nowo położone. Remont był przeprowadzony w latach 70-tych. Od strony zachodniej dachówki są w bardzo dobrym stanie nie wymagają interwencji. Jest to tzw. dachówka karpiówka kładziona podwójnie. Dachówki od strony wschodniej wymagały uzupełnień. Na zdjęciach dachu widać kształt trójkąta. Są to nowo uzupełnienia. Deski podłogowe w niektórych pomieszczeniach wymagają uzupełnień. Są to deski poniemieckie. W jednym z pomieszczeń podłoga jest do uzupełnienia w 30%. ...
22/3771/ODS kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: na wsi, szeregowy
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Wierzchowo, Świerczyna
Powierzchnia: 84
Powierzchnia działki: 17600 m2 / 1,76 ha
Cena: 163 000 PLN = 39 281 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Świerczyna, gmina Wierzchowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 90 m2 składający się z 3 pokoi. Kuchni, łazienki, poddasza i piwnicy. Dom po kapitalnym remoncie w 1998 r. Na parterze w pokojach na podłogach wylewka betonowa przykryta wykładziną PCV, w pokoju na poddaszu na podłodze deski. W całym budynku okna PCV. W kuchni, przedpokoju i łazience podłoga wyłożona terakotą. W kuchni ściany częściowo wyłożone glazurą. Po odnowieniu wnętrz dom nadaje się do zamieszkania.
Dom stoi na działce o powierzchni 0,47 ha. Na terenie posesji stoi budynek gospodarczy o pow. 79,60 m2 składający się z trzech pomieszczeń: stodoły drewnianej 41,70 m2, pomieszczenia warsztatowo-garażowego o pow. 26,30 m2 i pomieszczenia gospodarczego o pow. 11,60 m2. Do nieruchomości przynależy działka gruntu o pow. 1,29 ha oddalona około 500 m od posesji.

Opis nieruchomości przekazany przez zamawiającego.
197/3771/OGS kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM , GOSPODARSTWO
kategoria: w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Żelisławie
Powierzchnia: 65 m2
Powierzchnia działki: 56100 m2 / 5,61 ha
Cena: 420 000 PLN = 101 217 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Żelisławie, gmina Czaplinek, otulina Drawskiego Parku Krajobrazowego. Piękna nieruchomość na którą składa się działka gruntu o pow. 5,61 ha i dom drewniany o pow. 65 m2 , Dom piętrowy, pow. zabudowy (parteru) 40 m2. Postawiony na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę (dostępny projekt i dokumentacja techniczno - budowlana). Na działce są 3 stawy i ok 1,5 ha lasu, Woda z sieci , prąd, szambo. W pobliżu znajduje się bardzo czyste i urokliwe Jezioro Kaleńskie. Do miejscowości gminnej i bardzo dużego jeziora (Jezioro Drawskie) około 4 km. Cały teren okalają duże obszary lasów państwowych. Opis nieruchomości przekazany jest przez zamawiającego.
14/3771/ODS Ładne i spokojne miejsce. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Połczyn Zdrój, Jelonki
Powierzchnia: 200 m2
Powierzchnia działki: 4900 m2 / 0,49 ha
Cena: 450 000 PLN = 108 446 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Cena obniżona na 450 000!!!
Jelonki, gmina Połczyn Zdrój. Gospodarstwo o pow. 4900 m2 zlokalizowane w miejscowości Jelonki oddalonej około 5km od miasta gminnego Połczyn Zdrój. W skład gospodarstwa wchodzi dom mieszkalny o powierzchni 180m2 oraz dwa budynki gospodarcze o łącznej pow. 400m2. Zarówno dom mieszkalny jak i budynki są wyremontowane. Dom wolno stojący z balkonem, dużym tarasem oraz gankiem(10m2). Na pietrze znajdują się cztery niezależne pokoje, salon przejściowy oraz WC. Na parterze kuchnia (umeblowana i wyposażona), łazienka z wanna i prysznicem oraz trzy pokoje i przedpokój. Wszystkie okna nowe plastikowe, na podłogach parkiet (na parterze), panele (na piętrze) oraz terakota w łazienkach. Część domu jest podpiwniczona. Ciepła woda z CO.
15/3771/ODS kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: połowa domu
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Białogard, Żeleźno
Powierzchnia: 90 m2
Powierzchnia działki: 11400 m2 / 1,14 ha
Cena: 79 000 PLN = 19 038 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Żeleźno, gmina Białogard. Mieszkanie w domu 2 rodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni i przedpokoju. Brak łazienki i WC. W pokojach na podłogach deska podłogowa przykryta lenteksem. Ściany otynkowane i pomalowane.Wszystkie okna stare skrzynkowe. Całe mieszkanie wymaga kapitalnego remontu. Część strychu przynależna do lokalu do zaadaptowania na mieszkanie. Do lokalu przynależą trzy działki gruntu oraz 1/2 części budynków gospodarczych i działki pod domem.

Opis nieruchomości przekazany przez zamawiającego.
11/3771/ODS kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Złocieniec
Powierzchnia: 320 m2
Powierzchnia działki: 675 m2 / 0,0675 ha
Cena: 432 000 PLN = 104 108 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Złocieniec, Pojezierze Drawskie. Nieruchomość składa się z dwóch budynków o pow. 160 m każdy. Dom mieszkalny składa się z 6 pokoi, kuchni, łazienki, WC, dwóch przedpokoi, balkonu, tarasu i pomieszczeń piwnicznych z garażem pod całym budynkiem. Drugi budynek był przeznaczony na spotkania większej ilości osób (do 100 osób). Całość stoi na działce o pow. 675 m2. W domu w przedpokojach na podłogach terakota na całych ścianach boazeria. W pokojach na parterze na podłogach parkiet, na piętrze panele. Ściany wygładzone i pomalowane. Wszystkie okna plastikowe. W kuchni , łazience i WC na podłogach terakota na ścianach glazura. Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną. Pod całym budynkiem piwnica z kotłownią i garażem. W drugim budynku na parterze znajdują sie 2 WC, pokój oraz garaż (pow. 80 m2). Na piętrze duża sala o pow. 80 m2. Okna drewniane skrzynkowe. Podłoga drewniana wyłożona wykładziną dywanową. Dane do opisu przekazane są przez zamawiającego.
BIT/2014/1304 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: 2 pokojowe, w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Cieszyno
Powierzchnia: 64,54
Powierzchnia działki: 2525 m2 / 0,2525 ha
Cena: 130 000 PLN = 31 329 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
ZMIANA CENY NA 130000!!!
Cieszyno, gmina Złocieniec, Pojezierze Drawskie. Pół domu składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Jeden pokój znajduje się na parterze, drugi na poddaszu. W pokojach podłogi drewniane, ściany otynkowane i pomalowane, okna wymienione na plastikowe. W kuchni drewniana podłoga wyłożona lentexem. Na ścianach lamperia. Pozostała część ścian otynkowana i pomalowana. Wyposażenie: kuchnia gazowa, zlewozmywak, westfalka i lodówka. Łazienka wyposażona standardowo: w WC i wannę. na podłodze posadzka wyłożona lentexem, na ścianach lamperia. Okno drewniane. piwnica znajduje się pod częścią kuchenną. Pokoje ogrzewane piecami kaflowymi. Udział po 1/2 części w częściach wspólnych budynku i działki. Do nieruchomości przynależy granicząca działka o powierzchni 8 arów. Dojazd drogą asfaltową. W miejscowości znajduje się piękne jezioro Siecino oddalone o 300 m od nieruchomości. Cały teren otaczają duże obszary lasów państwowych. Przez Cieszyno przebiega asfaltowa ścieżka rowerowa Złocieniec Połczyn Zdrój. o długości około 27 km.
Bz1229 d kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: bliźniak
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Połczyn Zdrój, Połczyn Zdrój
Powierzchnia: 178 m2
Powierzchnia działki: 975 m2
Cena: 320 000 PLN = 77 117 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
NOWA NIŻSZA CENA !!!
Pojezierze Drawskie, Połczyn Zdrój. Dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 178m2, na którą składa się 6 pokoi rozkładowych, kuchnia oraz dwie łazienki. Na parterze znajduje się duży salon z charakterystycznym łukowym wejściem, kuchnia z nowoczesną zabudową oraz sprzętem AGD (kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, lodówka, zmywarka i mikrofalówka), na podłodze terakota, ściany w glazurze, częściowo gładzie oraz łazienka w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową i WC. Na piętrze znajdują się pokoje, które zostały niedawno odświeżone, na podłogach panele, ściany gładzone oraz łazienka z wanną i WC wykończona glazurą i terakotą. Całość oddzielona od parteru drzwiami, co zapewnia spokój i prywatność w części sypialnianej. Dodatkowo dom posiada podpiwniczenie podzielone na kotownię (piec na miał) oraz kilka pomieszczeń, które można dowolnie zagospodarować na spiżarnię lub pokój. Na zewnątrz znajduje się zadbany ogród z nasadzeniami, boisko do piłki siatkowej oraz garaż z jednym miejscem postojowym, który można przekształcić w większy kosztem komórki znajdującej się tuż obok. Dodatkowo dostęp do strychu. Cała posesja otoczona ogrodzeniem. Wokół liczne jeziora, lasy i uzdrowiska. Okolica bardzo cicha i przyjazna.
Bz1202 d 1/2 domu na wsi. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: bliźniak
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Kosobudy
Powierzchnia: 110,60
Powierzchnia działki: 7400 m2 / 0,74 ha
Cena: 175 000 PLN = 42 173 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
SPRZEDANE !!!
Pojezierze Drawskie, Kosobudy, gmina Złocieniec. Pół domu w zabudowie bliźniaczej składające się z 2 pokoi kuchni i łazienki i wc na parterze oraz 2 pokoi kuchni i łazienki na piętrze. Na parterze w pokojach na podłogach lenteks, ściany otynkowane i pomalowane. W kuchni na podłodze lenteks na ścianach boazeria. W łazience na podłodze terakota ściany do połowy wyłożone glazurą. Na parterze znajduje się również pomieszczenie na kotłownię z piecem CO oraz osobne WC. Na pietrze dwa pokoje oraz łazienka po remoncie. Pomieszczenie kuchenne do remontu. Wszystkie okna wymienione na plastikowe. Na działce znajduje się także duży budynek gospodarczy wybudowany w 1980 roku z przeznaczeniem na chlewnię i oborę. Drugi budynek gospodarczy o pow około 100m2 z przeznaczeniem na garaż i pomieszczenia gospodarcze. Trzeci budynek jest w trakcie rozbiórki. Całość znajduje się na działce o pow 0,46 ha. Do działki zabudowanej przynależy również działka rolna o pow. 0,28 ha granicząca z w/w nieruchomością. Dane do opisu przekazane są przez sprzedającego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo licencja nr 894.
Bz1178 d Dom z działką. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: w centrum wsi
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Siemczyno
Powierzchnia: 94 m2
Powierzchnia działki: 5000 m2 / 0,50 ha
Cena: 110 000 PLN = 26 509 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

OKAZJA !!!    NOWA CENA 110 000!!!

Pojezierze Drawskie. Dom wolno stojący o pow. 94 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. 224 m2 położone na działce o pow. 0.50 ha w miejscowości Siemczyno w gminie Czaplinek. Nieruchomość położona jest w bardzo bliskiej odległości od Jeziora Drawskiego i Jeziora Wilczkowo. Miejscowość otoczona jest z trzech stron dużymi obszarami lasów państwowych. Odległość do Czaplinka wynosi około 6 km. Do Złocieńca 8 km. Bardzo atrakcyjny teren pod względem turystycznym i wypoczynkowym. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo – 894

Bz1166 d Cicha okolica. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: z warunkami zabudowy, rolna siedliskowa
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Kuszewo
Powierzchnia: 50
Powierzchnia działki: 20418 m2 / 2,0418 ha
Cena: 170 000 PLN = 40 968 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

Pojezierze Drawskie. Kuszewo. Gmina Gmina Czaplinek. Bardzo atrakcyjny areał ziemi składający się z 2 działek o łącznej powierzchni 2,0418 ha położony przy drodze asfaltowej. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych działek. Na działce nr 76/8 znajduje się domek rekreacyjny o pow. 50 m2, konstrukcji szkieletowej drewnianej. Pomieszczenia: pokój o pow. 7,5 m2, kuchnia 7,5 m2, łazienka 4 m2, pokój dzienny o pow 25 m2, korytarz o pow 4 m2. Domek postawiony na stopach betonowych ma dwa murowane z pełnej cegły kominy. Media, woda i energia na działce. Razem z dwoma działkami sprzedawany jest udział w działce nr 131/6 z dostępem do jeziora.

Działka nr. 76/8 o pow: 10200 m2 wraz z udziałem 1/50 w działce 131/6 cena 110 000 zł 

Działka nr. 76/7 o pow: 10218 m2 wraz z udziałem 1/50 w działce 131/6 cena   60 000 zł.

Bz1072d Dom wolno stojący. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: blisko centrum., wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Złocieniec
Powierzchnia: 330 m2
Powierzchnia działki: 1014 m2 / 0,1014 ha
Cena: 399 000 PLN = 96 156 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

ZMIANA CENY NA 399 000!!!

Pojezierze Drawskie. Złocieniec. Działka o powierzchni 1014 m2 zabudowana ładnym, starym domem wolno stojącym o pow. 330 m2. Budynek składa się z 7 pokoi, 2 kuchni, łazienki, spiżarki, 4 piwnic i przedpokoju. W domu znajdują się 2 pokoje, kuchnia i łazienka po remoncie, pozostała część wymaga kapitalnego remontu. Na działce znajduje się także budynek gospodarczy składający sie z dwóch pomieszczeń. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne położenie – blisko centrum. Wielkość działki umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej. W odległości około 300 metrów przepływa Rzeka Drawa . Miejscowość Złocieniec posiada wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych zaczynających swój bieg w centrum miasta. Ze Złocieńca do Połczyna Zdrój można przejechać rowerem bardzo atrakcyjną asfaltową ścieżką rowerową   o długości około 28 km. Na terenie gminy znajduje się wiele bardzo atrakcyjnych i pięknie położonych jezior oraz duże obszary lasów państwowych. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.


178/3771/OGS Nowy dom z możliwością agroturystyki. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM , GOSPODARSTWO
kategoria: w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Warniłęg
Powierzchnia: 219 m2
Powierzchnia działki: 15532 m2 / 1,5532 ha
Cena: 550 000 PLN = 132 546 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Warniłęg. Ładny dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 219 m2. Położony na działce o powierzchni 1,5532 ha w odległości około 1000 m od Jeziora Drawskiego. Dom składa się z salonu połączonego z kuchnią o łącznej pow. 40 m2, sypialni o pow. 14 m2, łazienki z wc z korytarza przechodzi się do garaży zaadaptowanego na jadalnię z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na taras i ogród. Poddasze przeznaczone na agroturystykę składa się z 4 pokoi z łazienkami. Na podłogach wykładziny dywanowe. Łazienki z wc i kabiny z natryskiem. Otrzymane warunki zabudowy umożliwiają wybudowanie dodatkowo budynku gospodarczego i garażu. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo – 894
|<< < 1 > >>|
© www.bit-nieruchomosci.pl
Nieruchomości :: Zachodniopomorskie :: Złocieniec :: Drawsko Pomorskie:: Pojezierze Drawskie :: Połczyn Zdrój :: Czaplinek