BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
 
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
OFERTA SPECJALNA
OFERTA MIESIĄCA
OFERTY SPRZEDAŻY
GRUNTY
DOMY
GOSPODARSTWA
OBIEKTY, LOKALE
MIESZKANIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ
ZGŁOŚ OFERTĘ
FORMULARZE DO POBRANIA
LINKI
INFORMACJE
O FIRMIE
KONTAKT
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
BIT - Pomorska Giełda Nieruchomości
cena od: do: typ: kategoria: nr oferty:
woj.: gm.: miejscowość:
BIT/2014/1339 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Białogard, Buczek
Powierzchnia: 80 m2
Powierzchnia działki: 1800 m2 / 0,18 ha
Cena: 159 000 PLN = 37 999 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Buczek, gmina Białogard. Dom wolno stojący składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. W dwóch pokojach na podłogach panele okna wymienione na plastikowe, ściany otynkowane i pomalowane. W trzecim pokoju podłoga z desek przykryta lenteksem, Ściany otynkowane i pomalowane, okno drewniane (stary typ). W kuchni na podłodze terakota, wszystkie ściany wyłożone panelami drewnopodobnymi. Okno drewniane stary typ. Łazienka została wygospodarowana z pomieszczenia gospodarczego i wymaga kapitalnego remontu. Piwnica pod częścią budynku składająca się z pomieszczenia kotłowni i magazynku na opał. Na posesji znajduje się również garaż wymagający gruntownego remontu. Całość położona na działce o pow. 1800 m2. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.
BIT/2014/1334 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM , GOSPODARSTWO
kategoria: w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Żelisławie
Powierzchnia: 65 m2
Powierzchnia działki: 56100 m2 / 5,61 ha
Cena: 420 000 PLN = 100 375 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Żelisławie, gmina Czaplinek, otulina Drawskiego Parku Krajobrazowego. Piękna nieruchomość na którą składa się działka gruntu o pow. 5,61 ha i dom drewniany o pow. 65 m2 , Dom piętrowy, pow. zabudowy (parteru) 40 m2. Postawiony na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę (dostępny projekt i dokumentacja techniczno - budowlana). Na działce są 3 stawy i ok 1,5 ha lasu, Woda z sieci , prąd, szambo. W pobliżu znajduje się bardzo czyste i urokliwe Jezioro Kaleńskie. Do miejscowości gminnej i bardzo dużego jeziora (Jezioro Drawskie) około 4 km. Cały teren okalają duże obszary lasów państwowych. Opis nieruchomości przekazany jest przez zamawiającego.
BIT/2014/1319 Ładne i spokojne miejsce. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Połczyn Zdrój, Jelonki
Powierzchnia: 200 m2
Powierzchnia działki: 4900 m2 / 0,49 ha
Cena: 490 000 PLN = 117 104 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Cena obniżona na 490 000!!!
Jelonki, gmina Połczyn Zdrój. Gospodarstwo o pow. 4900 m2 zlokalizowane w miejscowości Jelonki oddalonej około 5km od miasta gminnego Połczyn Zdrój. W skład gospodarstwa wchodzi dom mieszkalny o powierzchni 180m2 oraz dwa budynki gospodarcze o łącznej pow. 400m2. Zarówno dom mieszkalny jak i budynki są wyremontowane. Dom wolno stojący z balkonem, dużym tarasem oraz gankiem(10m2). Na pietrze znajdują się cztery niezależne pokoje, salon przejściowy oraz WC. Na parterze kuchnia (umeblowana i wyposażona), łazienka z wanna i prysznicem oraz trzy pokoje i przedpokój. Wszystkie okna nowe plastikowe, na podłogach parkiet (na parterze), panele (na piętrze) oraz terakota w łazienkach. Część domu jest podpiwniczona. Ciepła woda z CO.
BIT/2014/1332 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: połowa domu
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Białogard, Żeleźno
Powierzchnia: 90 m2
Powierzchnia działki: 11400 m2 / 1,14 ha
Cena: 79 000 PLN = 18 880 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Żeleźno, gmina Białogard. Mieszkanie w domu 2 rodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni i przedpokoju. Brak łazienki i WC. W pokojach na podłogach deska podłogowa przykryta lenteksem. Ściany otynkowane i pomalowane.Wszystkie okna stare skrzynkowe. Całe mieszkanie wymaga kapitalnego remontu. Część strychu przynależna do lokalu do zaadaptowania na mieszkanie. Do lokalu przynależą trzy działki gruntu oraz 1/2 części budynków gospodarczych i działki pod domem. Opis nieruchomości przekazany przez zamawiającego.
BIT/2014/1327 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Złocieniec
Powierzchnia: 320 m2
Powierzchnia działki: 675 m2 / 0,0675 ha
Cena: 432 000 PLN = 103 243 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Złocieniec, Pojezierze Drawskie. Nieruchomość składa się z dwóch budynków o pow. 160 m każdy. Dom mieszkalny składa się z 6 pokoi, kuchni, łazienki, WC, dwóch przedpokoi, balkonu, tarasu i pomieszczeń piwnicznych z garażem pod całym budynkiem. Drugi budynek był przeznaczony na spotkania większej ilości osób (do 100 osób). Całość stoi na działce o pow. 675 m2. W domu w przedpokojach na podłogach terakota na całych ścianach boazeria. W pokojach na parterze na podłogach parkiet, na piętrze panele. Ściany wygładzone i pomalowane. Wszystkie okna plastikowe. W kuchni , łazience i WC na podłogach terakota na ścianach glazura. Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną. Pod całym budynkiem piwnica z kotłownią i garażem. W drugim budynku na parterze znajdują sie 2 WC, pokój oraz garaż (pow. 80 m2). Na piętrze duża sala o pow. 80 m2. Okna drewniane skrzynkowe. Podłoga drewniana wyłożona wykładziną dywanową. Dane do opisu przekazane są przez zamawiającego.
BIT/2014/1304 kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: 2 pokojowe, w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Cieszyno
Powierzchnia: 64,54
Powierzchnia działki: 2525 m2 / 0,2525 ha
Cena: 160 000 PLN = 38 238 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Cieszyno, gmina Złocieniec, Pojezierze Drawskie. Dom w zabudowie szeregowej składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Jeden pokój znajduje się na parterze, drugi na poddaszu. W pokojach podłogi drewniane, ściany otynkowane i pomalowane, okna wymienione na plastikowe. W kuchni drewniana podłoga wyłożona lentexem. Na ścianach lamperia. Pozostała część ścian otynkowana i pomalowana. Wyposażenie: kuchnia gazowa, zlewozmywak, westfalka i lodówka. Łazienka wyposażona standardowo: w WC i wannę. na podłodze posadzka wyłożona lentexem, na ścianach lamperia. Okno drewniane. piwnica znajduje się pod częścią kuchenną. Pokoje ogrzewane piecami kaflowymi. Udział po 1/2 części w częściach wspólnych budynku i działki. Do nieruchomości przynależy granicząca działka o powierzchni 8 arów. Dojazd drogą asfaltową. W miejscowości znajduje się piękne jezioro Siecino oddalone o 300 m od nieruchomości. Cały teren otaczają duże obszary lasów państwowych. Przez Cieszyno przebiega asfaltowa ścieżka rowerowa Złocieniec Połczyn Zdrój. o długości około 27 km.
Bz1253 d kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Złocieniec
Powierzchnia: 85 m2
Powierzchnia działki: 696 m2
Cena: 319 000 PLN = 76 237 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Złocieniec, Pojezierze Drawskie. Dom wolno stojący o pow. 85 m2 stojący na działce o pow. 696 m2. Składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki. Na podłogach w pokojach na parterze panele, ściany wygładzone i pomalowane, Okna plastikowe. W pokojach na poddaszu na podłogach deski, ściany wygładzone i pomalowane. Okna plastikowe. Piwnica pod częścią budynku w której znajdują się dwa pomieszczenia. Jedno przeznaczone na kotłownię z nowym piecem CO. Drugie przeznaczone na opał. Działka bardzo ładnie zadbana i zagospodarowana. Nieruchomość położona na obrzeżach miejscowości gminnej. Dojazd drogą wyłożoną kostką brukową. Opis nieruchomości przekazany przez właściciela.
Bz1229 d kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: bliźniak
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Połczyn Zdrój, Połczyn Zdrój
Powierzchnia: 178 m2
Powierzchnia działki: 975 m2
Cena: 320 000 PLN = 76 476 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
NOWA NIŻSZA CENA !!!
Pojezierze Drawskie, Połczyn Zdrój. Dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 178m2, na którą składa się 6 pokoi rozkładowych, kuchnia oraz dwie łazienki. Na parterze znajduje się duży salon z charakterystycznym łukowym wejściem, kuchnia z nowoczesną zabudową oraz sprzętem AGD (kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, lodówka, zmywarka i mikrofalówka), na podłodze terakota, ściany w glazurze, częściowo gładzie oraz łazienka w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową i WC. Na piętrze znajdują się pokoje, które zostały niedawno odświeżone, na podłogach panele, ściany gładzone oraz łazienka z wanną i WC wykończona glazurą i terakotą. Całość oddzielona od parteru drzwiami, co zapewnia spokój i prywatność w części sypialnianej. Dodatkowo dom posiada podpiwniczenie podzielone na kotownię (piec na miał) oraz kilka pomieszczeń, które można dowolnie zagospodarować na spiżarnię lub pokój. Na zewnątrz znajduje się zadbany ogród z nasadzeniami, boisko do piłki siatkowej oraz garaż z jednym miejscem postojowym, który można przekształcić w większy kosztem komórki znajdującej się tuż obok. Dodatkowo dostęp do strychu. Cała posesja otoczona ogrodzeniem. Wokół liczne jeziora, lasy i uzdrowiska. Okolica bardzo cicha i przyjazna.
Bz1178 d Dom z działką. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: w centrum wsi
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Siemczyno
Powierzchnia: 94 m2
Powierzchnia działki: 5000 m2 / 0,50 ha
Cena: 122 000 PLN = 29 156 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

OKAZJA !!!    NOWA CENA 122 000!!!

Pojezierze Drawskie. Dom wolno stojący o pow. 94 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. 224 m2 położone na działce o pow. 0.50 ha w miejscowości Siemczyno w gminie Czaplinek. Nieruchomość położona jest w bardzo bliskiej odległości od Jeziora Drawskiego i Jeziora Wilczkowo. Miejscowość otoczona jest z trzech stron dużymi obszarami lasów państwowych. Odległość do Czaplinka wynosi około 6 km. Do Złocieńca 8 km. Bardzo atrakcyjny teren pod względem turystycznym i wypoczynkowym. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo – 894

Bz1166 d Cicha okolica. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: z warunkami zabudowy, rolna siedliskowa
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Czaplinek, Kuszewo
Powierzchnia: 50
Powierzchnia działki: 20418 m2 / 2,0418 ha
Cena: 170 000 PLN = 40 628 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

Pojezierze Drawskie. Kuszewo. Gmina Gmina Czaplinek. Bardzo atrakcyjny areał ziemi składający się z 2 działek o łącznej powierzchni 2,0418 ha położony przy drodze asfaltowej. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych działek. Na działce nr 76/8 znajduje się domek rekreacyjny o pow. 50 m2, konstrukcji szkieletowej drewnianej. Pomieszczenia: pokój o pow. 7,5 m2, kuchnia 7,5 m2, łazienka 4 m2, pokój dzienny o pow 25 m2, korytarz o pow 4 m2. Domek postawiony na stopach betonowych ma dwa murowane z pełnej cegły kominy. Media, woda i energia na działce. Razem z dwoma działkami sprzedawany jest udział w działce nr 131/6 z dostępem do jeziora.

Działka nr. 76/8 o pow: 10200 m2 wraz z udziałem 1/50 w działce 131/6 cena 110 000 zł 

Działka nr. 76/7 o pow: 10218 m2 wraz z udziałem 1/50 w działce 131/6 cena   60 000 zł.

Bz1046g Nowy dom z możliwością agroturystyki. kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM , GOSPODARSTWO
kategoria: w pobliżu jeziora
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Warniłęg
Powierzchnia: 219 m2
Powierzchnia działki: 15532 m2 / 1,5532 ha
Cena: 530 000 PLN = 126 663 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający
Pojezierze Drawskie, Warniłęg. Ładny dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 219 m2. Położony na działce o powierzchni 1,5532 ha w odległości około 1000 m od Jeziora Drawskiego. Dom składa się z salonu połączonego z kuchnią o łącznej pow. 40 m2, sypialni o pow. 14 m2, łazienki z wc z korytarza przechodzi się do garaży zaadaptowanego na jadalnię z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na taras i ogród. Poddasze przeznaczone na agroturystykę składa się z 4 pokoi z łazienkami. Na podłogach wykładziny dywanowe. Łazienki z wc i kabiny z natryskiem. Otrzymane warunki zabudowy umożliwiają wybudowanie dodatkowo budynku gospodarczego i garażu. Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo – 894
Bz1160 d kalkulator opłatwersja do drukunapisz do nasskontaktuj się z nami
kliknij aby powiększyć
Typ: DOM
kategoria: wolno stojący
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Połczyn Zdrój, Czarnkowie
Powierzchnia: 140 m2
Powierzchnia działki: 7 900 m2 / 0,79 ha
Cena: 182 000 PLN = 43 495 €
Oferta BEZPOŚREDNIA - Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

OKAZJA !!!

Dom mieszkalny o powierzchni 140 m2 składający się z 5-ciu pokoi, kuchni i łazienki. W pokojach podłogi drewniane, ściany otynkowane i pomalowane, okna drewniane. W kuchni na podłodze wylewka betonowa, okno drewniane, ściany otynkowane i pomalowane. Łazienka wyposażona standardowo, ciepła woda z podkowy kuchennej. Pod częścią domu znajduje się piwnica. Na poddaszu jeden pokój (wymagający remontu). Na działce o powierzchni 0,79 ha znajdują się także budynki gospodarcze: stodoła i obora do remontu o łącznej powierzchni 200 m2. Całość jest ogrodzona płotem drewnianym. Nieruchomość położona jest w odległości około 8 kilometrów od Połczyna Zdrój na terenie Szwajcarii Połczyńska i w okolicy Doliny Pięciu Jezior. Dane do opisu nieruchomości podane są przez Zamawiającego.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo - 894

|<< < 1 > >>|
© www.bit-nieruchomosci.pl
Nieruchomości :: Zachodniopomorskie :: Złocieniec :: Drawsko Pomorskie:: Pojezierze Drawskie :: Połczyn Zdrój :: Czaplinek